به مناسبت افتتاحیه 30% تخفیف

کرج ، خیابان شهید بهشتی ، ساختمان سینا ، روبروی مرکز بهبد ، طبقه5 ، واحد 22

تلفن تماس : 02632227740

جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی به منظور اعمال تغییراتی در پلک انجام می شود . طی این عمل کیسه های چربی و پوست اضافی پلک های بالا و پایین برداشته می شوند . همزمان با جراحی بلفاروپلاستی افراد زیادی به انجام درمان های دیگری نظیر بالا بردن ابروها یا تزریق ژل می پردازند تا پلک ها بالا بروند و از افتاده به نظر رسیدن آن ها جلوگیری شود .

افراد مناسب برای جراحی بلفاروپلاستی :

انجام عمل جراحی بلفا روپلاستی برای تمام افراد مناسب نیست . افرادی که قصد انجام بلفاروپلاستی دارند باید بدانند  که در طول عمل ، پلک پف آلود بالایی و پف زیر چشم اصلاح می شود . همچنین قدرت بینایی نیز که بر اثر وجود چربی و پوست اضافی دچار ضعف شده بود ، به حالت طبیعی خود باز می گردد .

در طول عمل بلفا روپلاستی حالت پف آلود و کیسه های زیر چشم برطرف می شوند .

حین عمل جراحی پلک ، عواملی که موجب خسته به نظر رسیدن چشم  می شوند رفع می گردند .

پوست اضافی بالای پلک برداشته شده و قسمت اضافی آن جدا می شود .

اکثر افرادی که تمایل دارند تحت عمل بلفاروپلاستی قرار گیرند بیشتر از ۳۵ سال سن دارند ولی اگر این حالت پلک در خانواده ای رایج باشد ، می توان پس از ۱۸ سالگی تحت عمل بلفاروپلاستی قرار گرفت .

با این وجود که عمل جراحی پلک ، عملی کوچک است ولی مانند سایر اعمال جراحی عوارضی در پی دارد بنابراین باید افراد با آگاهی کامل برای انجام عمل تصمیم گیری نمایند .

جای زخم ناشی از بلفاروپلاستی :

جراحان برش های مورد نیاز برای جراحی پلک را در چین های پلک ایجاد می کنند تا هیچ جای زخمی ماندگار نباشد . ولی ممکن است این اثرات باقی بماند که می توان با انجام عمل جراحی ترمیمی آن را رفع نمود .