دکتر سحر انصاری پور 4 جراحی بینی 4 جراحی بینی غضروفی در کرج
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

جراحی بینی غضروفی در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

جراحی بینی غضروفی در کرج

  • بینی غضروفی چه ویژگی هایی دارد؟
  • جراحی بینی غضروفی چگونه است؟
  • هزینه جراحی بینی غضروفی چقدر است؟

علاوه بر پرسش های فوق بسیاری از پرسش های دیگری وجود دارد که در زمینه جراحی بینی غضروفی از سوی بسیاری از افراد مطرح می شود. واقعیت این است که افراد علاقه دارند که نسبت به تمامی مسائل و موضوعاتی که در روند جراحی بینی غضروفی با آن روبرو هستند اطلاع داشته باشند تا بتوانند به صورت ثمر بخش با آن مواجهه داشته باشند.

از همین رو تصمیم بر این است که در بخش های مختلفی به ارائه اطلاعاتی دقیق و جزئی در زمینه جراحی بینی غضروفی بپردازیم.

جراحی-بینی-غضروفی-در-کرج

بینی غضروفی یا بینی استخوانی

بینی غضروفی به بینی ای گفته می شود که ساختمان کلی آن بیشتر از غضروف و استخوان تشکیل شده است. بنابراین این نوع بینی برخلاف بینی گوشتی که پوستی با ضخامت بالا دارد و نیز استخوان کوچک تری دارد، دارای استخوانی بزرگ و پوستی نازک می باشد.

بیشتر بخوانید
جراحی بینی در کرج

تقریبا بسیاری از افرادی که بینی غضروفی دارند دارای قوز روی بینی هستند. به همین جهت برای برداشتن این قوز و ایجاد فرم زیبا بر روی بینی به جراحی زیبایی بینی دست می زنند.

جراحی بینی غضروفی

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در زمینه جراحی بینی غضروفی یا استخوانی وجود دارد این است که نسبت به جراحی بینی گوشتی روندی ساده تر را می پیماید. در واقع از آن جهت که دارای پوستی نازک است فرایند برش ها و اعمال تغییرات بهتر اتفاق می افتد.

از سوی دیگر یکی از نکاتی که اغلب پزشکان بر آن اتفاق نظر دارند این است که زمانی که جراحی بینی برای بینی های غضروفی انجام می شود مدت زمان کاهش تورم و التهاب بینی کاهش می یابد. در واقع این اتفاق ناشی از این مساله است که پوست بینی نازک است.

 

جراحی بینی غضروفی چه مزایایی دارد؟

  • برداشتن غضروف اضافی بینی و زیبا تر شدن فرم بینی
  • برداشتن قوز روی بینی
  • کوچک تر شدن لوله های بینی
  • تناسب یافتن پهنای بینی
  • افزایش اعتماد به نفس در افراد
  • تناسب یافتن بینی با حالت کلی صورت

جراحی بین غضروفی چه خطراتی در پی دارد؟

واقعیت این است که جراحان زیبایی در طی تمامی سال هایی که برای انجام جراحی بینی غضروفی اقدام کرده اند تاکنون گزارش هایی را مبنی بر وجود خطرات جراحی بینی غضروفی نداشته اند. از این رو می توانیم این نوید را به شما بدهیم که این جراحی از امنیت بالایی برخوردار خواهد بود و هیچ عارضه خطرناکی را در پی نخواهد داشت. البته این نکته را در پیش چشم داشته باشید که این جراحی حتما باید از سوی بهترین جراح بینی انجام شود تا احتمال بروز خطا به صفر درصد برسد.

بیشتر بخوانید
هزینه انواع جراحی بینی در کرج

البته جراحی بینی با عارضه هایی همراه خواهد بود که کاملا طبیعی و موقتی است. یعنی تورم و التهاب از عارضه هایی است که بعد از مدت زمانی بهبودی حاصل می شود و نتیجه کار قابل رویت خواهد بود.

هزینه جراحی بینی غضروفی یا استخوانی

 این نکته را همواره در نظر داشته باشید که جراحی بینی هزینه ای ثابت دارد و تفاوت ساختار بینی (استخوانی یا گوشتی) تفاوتی در میزان هزینه های جراحی ایجاد نخواهد کرد.

از سوی دیگر یکی از مسائلی که در تمامی جراحی های زیبایی مطرح می شود این نکته است که هزینه های جراحی های زیبایی از سوی بیمه ها حمایت نمی شود. از این رو افراد باید تمامی هزینه ها را خودشان پرداخت کنند. بعلاوه اینکه هر پزشکی بسته به میزان تخصص، تجربه و مهارتی که در زمینه جراحی بینی غضروفی دارد هزینه ای متفاوت از سایر همکاران و جراحان دیگر را دریافت خواهد کرد. از این رو نمی توان تعرفه ای ثابت برای آن تعریف کرد.

اما نکته ای که وجود دارد این است ک به جهت فضای رقابتی که بین پزشکان وجود دارد تفاوت هزینه آنچنان زیاد هم نخواهد بود. از این رو نیازی به نگرانی نمی باشد.

دکتر سحر انصاریپور، جراح زیبایی بینی در کرج و همچنین متخصص گوش حلق و بینی هستند و جراحی زیبایی بینی, بوتاکس و فیلر و مشاوره زیبایی رایگان را انجام می دهند، برای ارتباط با دکتر انصاری پور، با شماره ی :۰۲۶۳۲۲۲۷۷۴۰ تماس بگیرید و یا به اینستاگرام دکتر انصاریپور مراجعه کنید.

 

بیشتر بخوانید
یک ماه بعد از عمل بینی

نتیجه گیری

در پایان آخرین نکته ای که مطرح خواهیم کرد این است که از این که جهت جراحی بینی غضروفی از جمله مهم ترین و حساس ترین جراحی های زیبایی است باید نهایت دقت و وسواس را در هنگام گزینش جراح بینی غضروفی داشته باشید. زیرا که بهترین جراح بینی غضروفی می تواند با اتکا بر تجربه ای که در طی سالیان کسب کرده است بهترین تصمیمات را در زمینه جراحی بگیرد و برنامه جراحی را طراحی کند.

دکترسحر انصاری پور،جراح و متخصص گوش، حلق و بینی در کرج هستند.

فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران هستند.

ایشان، رشته جراحی گوش حلق و بینی را در دانشگاه جندی شاپور اهواز گذرانده اند.

جراح زیبایی بینی و صورت، آندوسکوپی سینوس، زاویه سازی فک، اتوپلاستی، جراحی لوزه، بلفاروپلاستی و خدمات بسیاری دیگر

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + هشت =

Call Now Buttonتماس با پزشک