فرم دهی به لب و گونه در کرج

فرم دهی به لب و گونه در کرج

لب و گونه از مهم ترین معیارهای زیبایی صورت هستند که امروزه روش های متعددی برای تغییر فرم و زیباسازی هرچه بیشتر آن ها وجود دارد. در ادامه مطلب روش های اصلاح فرم گونه ولب و مراقبت های پس از آن را توضیح داده خواهد شد.

نحوه-فرم-دهی-گونه-لب

فرم و لب و گونه

حالت و فرم لب ها و برجستگی گونه ها ارثی است و اگر اسکلت صورت برآمده باشد فرم گونه ها نیز برجسته خواهد بود. از طرفی با تغییر سن و یا تغییر وزن ممکن است گونه ها حالت اولیه خود را از دست بدهند و یا اندکی حالت برجستگی اولیه خود را نداشته باشند، در نتیجه افتادگی نواحی صورت و یا چین و چروک هایی در این ناحیه را مشاهده خواهیم کرد، بنابراین اصلاخ و تغییر این حالت برای جوانسازی صورت بسیار مورد اهمیت قرار می گیرد.

اصلاح فرم گونه و لب

همانطور که گفته شد، این روزها اصلاح فرم لب و گونه ها بسیار مورد اهمیت و توجه قرار گرفته و روز به روز روش های تغییر فرم لب و برجسته سازی گونه پیشرفت کرده و مدرن می شود.

با روش هایی از جمله تزریق ژل و فیلر، تزریق چربی می توان درکمترین زمان فرمی دلخواه را برای لب و گونه رقم زد.

 

علت تغییر فرم صورت به مرور زمان چیست؟

زمانی که فردی جوان است و صورتی شاداب دارد، کلاژن سازی بین بافت پوستی انجام شده و اب و حجم پوست را حفظ می کند و مانع از افتادگی و ایجاد چین و چروک می شود، اما به مرور زمان که این فرآیند رو به نزول می رود، پوست حالت اولیه خود را از دست خواهد داد، بنابراین نیاز به تزریق موادی هست که این کاستی را جبران نماید.

فرم دهی گونه و لب با تزریق ژل

ژل و فیلر دراکثر مواقع از اسیدهیالورونیک ساخته شده اند، تزریق ژل برای موارد گوناگونی کاربرد دارد مانند زاویه سازی صورت، فک و چانه، اصلاح فرم صورت، اصلاح فرم گونه، برجسته . حجیم کردن لب و..

برای اصلاح فرم لب و گونه چه فاکتورهایی مد نظر است؟

در تعریف زیبایی شناسی و استانداردهای زیبایی یک صورت، زوایای چانه، گونه، لب و.. کاملا مشخص است و زمانی که برای فرم دهی گونه و لب به متخصصین مراجعه می کنید، متخصصین با شناخت کافی که از استاندارد زوایای صورت دارند میزان تزریق مواد  و محل آن را تعیین می کنند.

اما در این میان سلیقه و درخواست مراجعه کننده بسیار مهم است و در نهایت با در نظر گرفتن درخواست بیمار و تایید پزشک تزریق و فرم دهی انجام خواهد شد.

اهداف فرم دهی گونه با تزریق ژل

اصلاح فرم گونه ها به چندین منظور انجام می گیرد از جمله :

  • متقارن کردن گونه ها و لب تزریق ژل حجم لازم به گونه ها تزریق می شود
  • برجسته سازی و حجیم کردن گونه ها
  • اصلاح فرم گونه ها و بهبود ظاهر آن ها متناسب با فرم صورت
  • رفع افتادگی فرم گونه ها و جوانسازی آن
دکتر سحر انصاریپور، جراح زیبایی بینی در کرج و همچنین متخصص گوش حلق و بینی هستند و جراحی زیبایی بینی, بوتاکس و فیلر و مشاوره زیبایی رایگان را انجام می دهند، برای ارتباط با دکتر انصاری پور، با شماره ی :۰۲۶۳۲۲۲۷۷۴۰ تماس بگیرید و یا به اینستاگرام دکتر انصاریپور مراجعه کنید.

 

آمادگی لازم قبل از فرم دهی به گونه و لب

به طور کلی مراقبت و آمادگی خاصی قبل از تزریق ژل و فرم دهی گونه و لب نیاز نیست، اما چندین نکته وجود دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

درصورتی که مشکل پوستی و یا سابقه تبخال و آلرژی و حتی حساسیت دارید، حتما باید پزشک را مطلع کنید، تا تمهیدات لازم انجام شود.

داروهایی که در حال مصرف آنها هستید و یا قبلا مصرف می کردید را به پزشک خود اطلاع دهید برخی از داروها که رقیق کننده خون هستند، باید از یک هفته قبل قطع گردد.

قبل از انجام تزریق نیاز است از مصرف برخی از داروها، پماد و فراروده های موضعی پرهیز نمایید.

مراقبت های بعد از فرم دهی گونه ولب

  • از دستکاری کردن، ماساژ دادن محل تزریق و ناحیه ی مورد نظر جدا پرهیز نمایید.
  • توصیه می شود حداقل یک شبانه روز از انجام فعالیت های سنگین و حمل اجسام سنگین پرهیز نمایید.
  • به مدت دو شبانه روز در معرض مستقیم آفتاب قرار نگیرید.
  • تورم و قرمز بعد از اصلاح فرم گونه ولب طبیعی است و در صورتی که شدت ان ها افزایش یافت باید به پزشک مراجعه کنید.
  • برای کاهش تورم می تواندی از کمپرس سرد استفاده نمایید.
  • در هنگام استراحت و خوابیدن زیر سر باید بلند باشد.

 

 

 

 

 

 

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهار =

Call Now Button