زاویه سازی چانه در کرج

زاویه سازی چانه در کرج

وجود زاویه در چانه می تواند انحنای زیبایی را ایجاد کند که باعث جذاب تر شدن چهره شود.در عصر حاضر روش های بسیاری برای ایجاد این زاویه وجود دارد و افراد می توانند از روش های دائمی و غیر دائمی زاویه سازی چانه استفاده کنند. از جراحی گرفته تا تزریقات مختلف برطرف کننده نیاز افرادی است که می خواهند چهره ای متناسب با المان های زیبایی داشته باشند.

نا گفته نماند بسیاری از افراد به دلایل وجود نقص مادرزادی و یا بروز حادثه دچار نازیبایی این عضو شده اند که این دست جراحی ها می تواند برای آن ها نیز مفید فایده باشد.به دلیل گسترش استفاده از روش های جوانسازی چهره بر آن شدیم تا با معرفی یکی دیگر از این روش ها به نام زاویه سازی چانه شما را در خلق زیبایی دیگر یاری کنیم.

زاویه سازی چانه

همانطور که اشاره شد گرچه اغلب استفاده از این جراحی ها به منظور زیبایی صورت می گیرد، اما برخی افراد نیز به دلایل درمانی و در مرحله بعد جهت ایجاد زیبایی به سراغ این عمل می روند.

افردی که به طور مادرزادی دچار فرورفتگی چانه شده اند و یا به دلیل بروز سانحه به علت شکستگی استخوان دچار بد فرمی چانه شده اند کیس های مناسبی برای انجام این روش در جوان سازی چهره هستند.

چانه خوش فرم و متناسب با ارکان ها ی دیگر صورت می تواند چهره ای جذاب خلق کند.

آیا با روش های ایجاد زاویه سازی در چانه آشنایی دارید؟ در ادامه به توضیح هر یک از روش های موجود در ایجاد زاویه سازی چانه می پردازیم:

 

انواع روش های زاویه سازی چانه

تزریق فیلر به چانه

اغلب افرادی که برای این روش غیرتهاجمی اقدام می کنند در کنار آن از زاویه سازی فک نیز استفاده خواهند کرد. زیرا این دو روش در معیت یکدیگر می تواند زاویه ای زیبا در قسمت تحتانی چهره ایجاد کند.

از جمله روش های مرسوم و متداول تزریق فیلر به این نواحی است. تزریق فیلر به چانه با ایجاد برجسته سازی و زایه سازی موجب جوان به نظر رسیدن چهره شده و تناسب آن  با دیگر اعضای چهره را به ارمغان می آورد. اما به یاد داشته باشید به دلیل جذب فیلر به بدن این روش دائمی نبوده و نیازمند تمدید است.

تزریق چربی به چانه

برخی افراد که از عوارض احتمالی تزریق ژل های مصنوعی بیم دارند، می توانند از تزریق چربی استفاده کنند در این روش با برداشت  مقدار مخشص چربی از بدن بیمار احتمال بروز عوارض ناشی از جنس مواد تزریق به کمترین حد خواهد رسید و علاوه بر  این به دلیل ایجاد بافت طبیعی حجیم سازی چانه نیز به صورت طبیعی تر جلوه خواهند کرد.

اما مشکل متقاضیان با این روش چگونگی برداشت چربی از بدن است که نیامند جراحی و لیپوساکشن خواهد بود.

تزریق بوتاکس به چانه

از دیگر موارد غیر جراحی و تزریقی استفاده از بوتاکس برای ایجاد زاویه سازی چانه را می توان اشاره کرد. این روش نیز به مانند تزریق ژل بوده و تنها به لحاظ نوع موارد مصرف شده متفاوت خواهد بود.

در هر یک از این روش ها ابتدا پزشک باید محل تزریق را مشخص کرده و و آن را ضد عفونی کند و سپس با ایجاد بی حسی مقدار ژل بوتاکس یا چربی را به ناحیه چانه منتقل کند.

زاویه سازی چانه برای چه افرادی توصیه می شود؟

  • افرادی که فک ضعیفی دارند.
  • افرادی که در ناحیه چانه دارای برآمدگی نامناسب هستند.
  • افرادی که دچار آسیب های پوستی در ناحیه چانه هستند.

مزیت زاویه سازی چانه نسبت به جراحی

  • نتیجه دهی فوری
  • هزینه پایین تر نسبت به جراحی
  • طول درمان کمتر
  • عدم استفاده از برش و بیهوشی
  • عدم نیاز به دوره نقاهت
دکتر سحر انصاریپور، جراح زیبایی بینی در کرج و همچنین متخصص گوش حلق و بینی هستند و جراحی زیبایی بینی, بوتاکس و فیلر و مشاوره زیبایی رایگان را انجام می دهند، برای ارتباط با دکتر انصاری پور، با شماره ی :۰۲۶۳۲۲۲۷۷۴۰ تماس بگیرید و یا به اینستاگرام دکتر انصاریپور مراجعه کنید.

 

زاویه سازی چانه به کمک جراحی

از دیگر روش های ایجاد زاویه سازی چانه استفاده از جراحی و ایجاد پروتز چانه است.

اغلب افرادی که از این روش استفاده می کنند به دلیل فرورفتگی چانه نتیجه ایده آلی را از تزریقات نمی گیرند و به همین دلیل با روشی دائمی تر که جراحی است اقدام به اصلاح نواقص چانه خواهند کرد.

از جراحی زاویه سازی چانه برای افرادی که دارای چانه ای بزرگ و نا متناسب با چهره هستند نیز استفاده می شود .

در این جراحی اگر فرد دارای فرورفتگی چانه باشد جراح می تواند با قرار دادن پروتز چانه نقص ایجاد شده را برطرف کند. وی برای این کار می تواند از برش زیر چین چانه و یا برش داخل دهان استفاده کند. این جراحی که با بیهوشی کامل صورت می گیرد روشی دائمی برای ایجاد زیبا سازی چانه به شمار می آید.

جراح پس از قرار دادن پروتز متناسب با چهره بیمار آن را به استخوان فک پیچ کرده و در انتها پوست برش داده از داخل و یا خارج از چانه را بخیه می کند.

هزینه زاویه سازی چانه

بسته به اینکه افراد از چه روشی برای ایجاد زاویه سازی استفاده می کنند هزینه ها متفاوت خواهد بود. روشن است که انجام این روش به کمک جراحی به دلیل استفاده از بیهوشی و برخورداری از جراحی کامل دارای هزینه بیشتری نسبت به روش های غیر جراحی است.

اما نکته بسیار مهم در این زمینه مراجعه به بهترین جراح و یا بهترین دکتر پوست برای تزریق است. تلاش کنید جهت انجام این روش از بهترین ها در این زمینه استفاده کنید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − ده =

Call Now Button