جراحی بینی به روش بسته در کرج

جراحی بینی به روش بسته

جراحی زیبایی بینی، روشی است که با اهداف متفاوتی انجام می گیرد، از جمله: اصلاح مشکلات و نواقص بینی، زیباسازی بینی، ترمیم بینی، رفع مشکلات بینی بعد از آسیب یا شکستگی، اصلاح عدم تقارن بینی و..، دو روش کلی برای جراحی زیبایی بنیی وجود دارد از جمله: جراحی بینی به روش بسته  و جراحی بینی به روش باز، در این مطلب جراحی بینی به روش بسته که بسیار مورد توجه و محبوب است را توضیح خواهیم داد.

جراحی-بینی-به-روش-بسته-در-کرج

جراحی زیبایی بینی چیست؟

نمی توان هیچ دو بینی را یافت که از همه نظر شبیه به هم باشند بنابراین هر عمل جراحی باید باتوجه به فرم و شرایط بینی و همینطور بر اساس نتایجی که فرد مد نظر دارد، تعیین شود.

برای رفع اصلاحات بینی و زیباسازی آن، از جراحی بینی استفاده می شود، به طور کلی در جراحی بینی، برش کوچکی ایجا کرده و با بلند کردن پوست از این ناحیه، پزشک دسترسی کامل به بینی داشته و می تواند اصلاحات را انجام دهد.

جراحی زیبایی بینی به روش بسته چگونه است؟

در این نوع از عمل، برش هایی که در طول جراحی ایجاد می شود در داخل بینی و پنهان است و تمامی اصلاحات بینی در داخل بینی انجام می شود. اما این روش از جراحی بینی برای همه ی افراد توصیه نمی شود و برای انتخاب و تایید این روش باید پزشک، بینی بیمار را بررسی ومعاینه کرده و در صورتی که جراحی زیبایی بینی به روش بسته قابل انجام بود، با استفاده از این روش جراحی بینی انجام خواهد شد.

مشاوره قبل از جراحی بینی بسته

قبل از جراحی زیبایی بینی، پزشک با بیمار صحبت کرده  مشاوره در مورد اهداف بیمار، سابقه پزشکی، شرایط جسمی انجام می دهد تا نوع جراحی بینی مشخص شود.

اگر پزشک تشخیص دهد که عمل جراحی بینی به بیمار کمک می کند تا فرم آن بهبود داده شده و هماهنگی در صورت ایجاد شود این روش را به عنوان یک گزینه درمانی و یا زیبایی انتخاب خواهد کرد.

عواملی که ممکن است شما کاندید جراحی بینی شوید

 • سوراخ های بینی نامتقارن و نامتناسب
 • بینی که دچار انحراف، کجی است.
 • بینی که افتادگی داشته و یا برامدگی دارد.
 • افراد ی که دچار قوز بینی هستند.
 • افراد دارای پولیپ بینی
 • نوک بینی بسیار پهن
 • افرادی که به علت مشکلاتی در بینی، دچار مشکلات تنفسی هستند.
 • شکستگی بینی
 • و…

نتایج جراحی زیبایی بینیی چه زمانی مشخص می شود؟

به طور کلی نتایج واقعی یک جراحی بینی پس از یک الی دو سال قابل مشاهده است، زیرا بینی پس از جراحی ممکن است دچار تورم، کبودی باشد، بدین ترتیب زمان لازم است تا فرم حقیقی بینی مشخص شود.

نتایج جراحی بینی به روش بسته

دوره نقاهت و عوارض رایج بعد از جراحی بینی به روش بسته بسیار کوتاه است، اما بیشترین علائم و عوارض تا دو هفته بعد از جراحی بینی مشاهده می شود و از آن زمان به بعد به مررو تمامی مشکلات و علائم برطرف خواهد شد.

سریع ترین روش های برای ببهبودی بعد از جراحی بینی

 • به طور قاطع نمی توان روشی را برای بهبودی کامل بعد از عمل بینی بیان کرد، اما مجموعه ای از مراقتب ها وجود دارد که اگر بیمار طبق آن ها عمل کند روند بهبودی تسریع شده و عوارض رایج به حداقل رسانیده خواهد شد، مانند:
 • برخی از فعالیت ها به صورت غیر مستقیم بر بینی فشار وارد می کند، بنابراین عدم حمل و بلند کردن اجسام سنگین در این دوران لازم است.
 • هنگام خواب و یا استراحت حتما زیر سر خود را بلند تر کنید به صورتی که توصیه می شود یک بالشت اضافی زیر سر بگذارید.
 • تا مدتی بعد از جراحی بینی از مصرف غذاهای جویدنی پرهیز کرده و غذاهای سبک تر را مصرف نمایید.
 • پماد و دارویی که توسط جراح بینی توصیه شده را حتما در زمان مشخص و به اندازه کافی مصرف نمایید.
دکتر سحر انصاریپور، جراح زیبایی بینی در کرج و همچنین متخصص گوش حلق و بینی هستند و جراحی زیبایی بینی, بوتاکس و فیلر و مشاوره زیبایی رایگان را انجام می دهند، برای ارتباط با دکتر انصاری پور، با شماره ی :۰۲۶۳۲۲۲۷۷۴۰ تماس بگیرید و یا به اینستاگرام دکتر انصاریپور مراجعه کنید.

نتیجه: ماندگاری جراحی بینی در روش بسته و یا باز تفاوت چندانی ندارد، اگر جراحی بینی توسط متخصص و فردی باتجربه و ماهر انجام شود و همینطور بیمار طبق توصیه های پزشک رفتار کند، مسلما نتایجی عالی و ماندگار را تجربه خواهد کرد، بنابراین برای انجا جراحی بینی به روش بسته، باز و یا هر روش دیگری، حتما اولویت خود را در یافتن جراح بینی خوب بگذارید تا با اطمینان جراحی را انجام دهید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

Call Now Button